118.lt»Apie 118»Apie 118»Siųsk klausimą SMS'u

118 užklausos SMS`u


Esate triukšmingoje aplinkoje, negalite kalbėti, bet skubiai reikia informacijos, siųskite SMS į 118 !

 
Siųskite SMS numeriu 118 ir užduokite savo klausimą.  Pateikdami klausimą nurodykite kuo daugiau papildomos informacijos, susijusios su klausimu. Jei ieškote įmonės, įstaigos, nurodykite miestą. Jei ieškote privataus asmens, nurodykite vardą, pavardę, miestą.


Kokią informaciją galite gauti:

  • Privačių asmenų kontaktus - fiksuotojo ir judriojo ryšio telefonų numerius
  • Įmonių kontaktus - kai ieškoma pagal veiklą, gaminamas prekes ir paslaugas, pavadinimus ir adresus, vietą mieste (pvz.: Kas Vilniuje, Žirmūnų mikrorajone teikia kopijavimo paslaugas? Kas Kaune yra firmos „Bosch“ atstovai? Kur kreiptis, norint gauti šeimos sudėties pažymą?).
  • Transporto tvarkaraščius - lėktuvų, autobusų, troleibusų, traukinių ir keltų maršrutus, išvykimo ir atvykimo laiką, kelionės trukmę.
  • Laisvalaikio ir pramogų renginius ir vietas - apie restoranus, klubus, teatrų, kino, koncertų, festivalių repertuarus, pramogas kaimo sodybose (pvz.: Reikalinga kaimo sodyba, šalia Asvejos ežero).
  • Sporto informaciją - varžybų tvarkaraščius ir rezultatus, istorinius sporto įvykių faktus.

Kaina

Į 118 SMS‘u siunčiami klausimai ir patikslinimai neapmokestinami padidintu tarifu. Jūs mokate operatoriui už išsiųstą SMS pagal savo turimą mokėjimo planą.

Galutinis  atsakymas, siunčiamas SMS‘u konsultanto, yra apmokestinamas 0,58 Eur už vieną žinutę.
Maksimalus atsakymo SMS žinutės simbolių skaičius: 201.
 
 
SMS į 118 galima siųsti iš Telia Lietuva, Bitė Lietuva ir TELE2 tinklų.