118.lt»Apie 118»Apie 118»118 kontaktų knygutė – privatūs kontaktai bei informacija apie privačią veiklą

118 kontaktų knygutė – privatūs kontaktai bei informacija apie privačią veiklą


Apie paslaugą

Ar žinote, kad daugiau nei 100 000 žmonių per mėnesį kreipiasi į 118, ieškodami draugų, artimųjų bei kažkada sutiktų žmonių kontaktų? „118 kontaktų knygutė“ – tai paprastas ir greitas būdas informacijos telefonu 118 sužinoti konkretaus asmens mobiliojo ar fiksuotojo telefono numerį bei kitus kontaktinius duomenis. Kiekvienas, užregistravęs savo kontaktus – telefono numerį, adresą, programos „Skype“ vardą, el. pašto adresą – prisideda kuriant unikalią viso pasaulio tautiečių duomenų bazę. Ši paslauga skirta ir užsienyje gyvenantiems lietuviams. Duomenis užregistruoti galite paskambinę informacijos telefonu 118 arba internetu. Pasikeitus kontaktams, juos paprasta atnaujinti ar papildyti.

Pasirinkite patogiausią būdą kaip Jūsų ieškantys asmenys susisieks su Jumis:

  • Telefono numerį skelbti „Informacijos telefonu 118“. Tuomet ieškantys asmenys galės su Jumis susisiekti tiesiogiai.
  • Telefono numerio neskelbti „Informacijos telefonu 118“, jis netgi konsultantui bus „nematomas“. Tokiu atveju galite pasirinkti būdą, kaip su Jumis susisiekti:
    • ieškantį asmenį su jumis tiesiog sujungs 118 konsultantas,
    • gausite nemokamą SMS žinutę,
    • gausite elektroninį laišką su ieškančiojo asmens kontaktine informacija.

Ką galite nemokamai skelbti apie save telefonu 118?

  • Asmeninius kontaktus (mobiliojo ar fiksuotojo ryšio telefono numerį, adresą, el. pašto adresą, „Skype“ vardą).
  • Informaciją apie vykdomą privačią komercinę veiklą. Jūsų paslaugos bus pasiūlytos 118 klientams, kurių per dieną sulaukiame net iki 30 000!

Kodėl verta įtraukti savo telefono numerį į „118 kontaktų knygutę“?

Pasakoja 118 konsultantai:

Jurgita: „Gan dažnokai pasitaiko atvejų, kai kreipiasi pagalbos žmonės, radę pamestus asmens dokumentus, banko korteles. Tuomet jie mūsų prašo pagal vardą ir pavardę surasti kontaktus. Ne visuomet pavyksta padėti, o juk dėl to kažkas smarkiai nukenčia.“

Rasa: „Klientai skambina ieškodami kaimynų telefonų, kai užstatomas automobilis ar atsitinka didesnė bėda – užliejamas butas. Tokiu atveju kontakto reikia itin skubiai, džiaugiamės galėdami padėti. Džiaugiasi turbūt ir tas žmogus, su kuriuo greitai pavyksta susisiekti – mažesni nuostoliai“.

Virginija: „Kartą klientas ieškojo mylimos moters telefono, su kuria ryšys nutrūko prieš 15 metų. Buvo sunkoka, nes tokiu vardu ir pavarde Lietuvoje buvo net 20 moterų. Pavyko rasti reikiamą. Klientas net buvo atvykęs padėkoti, nes istorija pasibaigė itin sėkmingai – ieškoma moteris taipogi puoselėjo šiltus jausmus visus tuos metus.“

Kainos

Paslauga Kaina (su PVM)
Duomenų talpinimas į 118 duomenų bazę nemokamai
Duomenų atnaujinimas nemokamai
SMS arba el. laiškas su informacija apie Jus ieškančius asmenis nemokamai
Pokalbis (skambinant numeriu 118) 0,43 Eur/min.